Luxurious Suplements

Kierując się miłością do natury oraz entuzjazmem dwóch przyjaciół, dzięki spracowanym rękom i ciężkiej pracy w pocie czoła, w 2010, w Chorwacji, narodziła się firma Bobica.
Miłość i natura połączyły się ze sobą w zdrowych produktach, które obecnie podbijają zagraniczny rynek. Najbardziej wyselekcjonowane produkty i połączenia, dbałość o każdy detal, od uprawy po sprzedaż – tym możemy się pochwalić.  Jesteśmy dumni z tych produktów i pragniemy się nimi dzielić.
lavanda
aronija
cikla
psenica
sipak
Nasze produkty są ulubionym wyborem klientów na całym świecie, ponieważ pozostaliśmy od początku do końca, wierni naszym zasadom, ściśle przestrzegając ustalonych norm ECO i BIO.

Ściśle przestrzegamy specyfikacji procesów produkcji, zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie produkty PREMIUM firmy Bobica pochodzą z ekologicznych upraw i posiadają stosowne certyfikaty ECO. Produkty są odpowiednie dla wegan, wegetarian, konsumentów surowej żywności oraz tych, którzy nie spożywają mięsa z przyczyn religijnych lub moralnych. Produkty są bezglutenowe; nie zawierają dodatkowego cukru, ani nie są modyfikowane genetycznie.